X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
RSS

Często zadawane pytania z zakresu szkolenia językowego.

1. Kto może być uczestnikiem szkolenia z języka angielskiego?

Szkolenie zawodowe jest wsparte szkoleniem językowym. Aby móc skorzystać z bezpłatnego szkolenia językowego, należy pozytywnie przejść etap rozmowy z doradcą zawodowym, którego celem jest ocena kwalifikacji na szkolenie zawodowe oraz opracowanie Bilansu Kompetencyjnego. Po zakwalifikowaniu się na poszczególne szkolenie zawodowe, każdy uczestnik będzie brał udział w 112-to godzinnym, bezpłatnym szkoleniu z języka angielskiego, realizowanym po godzinach pracy.
czytaj więcej

Czesto zadawane pytania z zakresu doradztwa zawodowego.

1. Czym jest Doradztwo Zawodowe?

Jest to proces, w którym uczestnik otrzymuje informacje na temat własnych kompetencji zawodowych. Doradca ma na celu ukierunkowanie każdej osoby korzystającej z tego rodzaju wsparcia na osiągnięcie właściwego przystosowania zawodowego.
czytaj więcej

Często zadawane pytania z zakresu szkolenia zawodowego.

1. Kto może być uczestnikiem szkolenia zawodowego?

Zgodnie z §5 Uczestnicy projektu: "Wsparciem w ramach projektu zostaną objęte min. 120 os. powyżej 18 roku życia, zamieszkałe na terenie województwa śląskiego, z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które to osoby z własnej inicjatywy zainteresowane są uczestnictwem w szkoleniach i kursach poza godzinami pracy".
czytaj więcej
Polityka prywatności
Powered by Actualizer & Heuristic