X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
RSS

Metody szkoleniowe

W celu osiągnięcia najwyższych korzyści dla uczestników, podczas szkoleń stosujemy różne metody uzupełniania wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania zadań na stanowisku pracy. Są to:

Metody klasyczne
Metody aktywizujące
 
Klasyczną metodą przekazywania wiedzy są prezentacje i wykłady, w tym wykłady konwersatoryjne rozszerzone o pytania i odpowiedzi oraz problemowe, potwierdzające lub podważające założone hipotezy.
W ramach działań aktywizujących, prowadzone są:
  • Dyskusje
  • Techniki twórczego myślenia
  • Zadania grupowe, ćwiczenia
  • Filmy
  • Obserwacje

 

Czytaj dalej

Ocena skuteczności szkolenia

 
Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi wykładowcami i trenerami, należącymi do grupy najlepszych specjalistów w regionie. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom pedagogicznym, zapewniamy najwyższy poziom szkoleń.


Ponadto, oferujemy Państwu dobrze wyposażone sale dydaktyczne zlokalizowane w centrum Gliwic oraz zapewniamy materiały szkoleniowe.
 
Z nami wykorzystasz w praktyce swoje zdolności oraz udoskonalisz umiejętności i wiedzę.
Polityka prywatności
Powered by Actualizer & Heuristic